Бібліотека знань -> Наші роботи -> 1.Акваріум Juwel Trigon 190

1.Акваріум Juwel Trigon 190

1.Акваріум Juwel Trigon 190

На даній роботі зображений акваріум німецької фірми JUWEL - TRIGON 190 колір БУК.

В цьому акваріумі об'ємом 190 літрів, заселено п'ять дискусів різних видів таких як:

  • Symphysodon discus - Solid Cobalt,
  • Snake Skin,
  • Checkerboard,
  • Red Rose,
  • Pigeon King Red.

Дискуси займать центральну частину акваріуму.До цієї компанії входять також риби інших видів:Боція Мкраканта (Клоун),(Botia Macracantha) - займають нижню частину акваріуму.Зграйка Червоних Неонів(Paracheirodon axelrodi) в кількості 35 штук,які займають центр і нижню частину акваріуму.Скляні Індійськи Сомики (Kryptopterus bicirrhis),які заисають по-центру ближче до поверхні води.Iреатерина Вернерi (Iriatherina werneri)-райдужні рибки,плавають зграєю по всьому об'ємі.Філомена (Moenkhausia sanctaefilomenae) також зграйна риба.

З рослин використано Ехінодорус Амазон по-центру та ще декілька Крапчатих Ехінодорусів.Також засаджено Криптокарину Валкера і Анубіас Нана.

В якості грунта використана річкова галька фірми Hagen,фракції 3-4мм.Під грунт закладенио підживку Tetra CompleteSubstract.Для запобігання заростання акви небаженими зеленими і бурими водоростями закледено в грунт препарат для зменшення рівня нітратів в воді Tetra NitrateMinus Pearls,який діє на протязі одного року.

В акваріумах фірми Juwel в комплект входять вбудований Біо Фільтер великого об'єму в якому встановлюєтья Автоматичний Нагрівник з термореголюванням.
Для кристально чистої і прозорої води і швидшого запуску необхідних бактерій було використано препарати фірми Tetra AquaSafe (підготовка води) ,SafeStart (культура живих бактерій), Bactozm (підкормка для бактерій).

Для нормалізації кислотно-лужного балансу було використано препарат Tetra pH/KH minus.За допомогою цього препарату, було встановлено кислотнісь на рівні семи градусів - pH7.

Всі риби і рослини підібрано таким чином щоб вони могли витримувати підвищену температуру, яка необхідна дискусам від 28 до 30 градусів.Щоб всі риби мирно уживались один з одним без конфліктів.Було заселено всі зони акваріуму: верхня,середня і нижня частини.

Було досягнуто красивий і гармонічний вигляд, маленької підводної частини природи в домашньому акваріумі.