Бібліотека знань -> Все про акваріуми -> ВИБІР І ПОСЕЛЕННЯ РИБ

ВИБІР І ПОСЕЛЕННЯ РИБ

ВИБІР І ПОСЕЛЕННЯ РИБ

ЯКЩО АКВАРІУМ ПОВНІСТЮ ГОТОВИЙ І ВИ ПЕРЕКОНАЛИСЯ, ЩО ВСЕ ПРАЦЮЄ, МОЖНА ПРИСТУПАТИ ДО ПОСЕЛЕННЯ РИБ.

Хоча ви можете замовити риб з доставкою додому, краще все-таки відвідати магазин, щоб побачити риб своїми очима, особливо якщо ви новачок. Попросіть досвідчених акваріумістів порекомендувати вам магазин-бажано приналежний до шанованої торгової фірми.Такі магазини зазвичай проводять навчання своїх співробітників, тому ви маєте більше шансів отримати професійну пораду.

 

Забезпечення індивідуальних потреб риб

Перш ніж закінчити оформлення акваріума, подумайте про риб, яких ви збираєтеся утримувати, оскільки від них багато в чому залежить декор і планування.

Наприклад, аплохейлюсам потрібно відкритий простір для плавання, як в звичних для них озерах. А панцерним сомам, які живуть в кам'янистих струмках, потрібно багато укриттів, тому в акваріумі з каменів можна скласти гроти. Є й риби з досить специфічними вимогами. Приміром, африканські цихліди лампрологус сігнатус нерестяться в раковинах равликів, так що вам доведеться помістити їх в акваріум, якщо хочете, щоб сігнатуси розмножувалися. Вичищені раковини великих їстівних равликів, які продаються в магазинах, підходять ідеально.