Бібліотека знань -> Все про акваріуми -> Збір компонентів для акваріума

Збір компонентів для акваріума

Збір компонентів для акваріума

Збираючи остальні компоненти для акваріума, дотримуйтеся початкового плану. Помістіть нагрівач на задній стінці акваріума так, щоб він був непомітний, але в той же час легко доступний для обслуговування. (В більшості кришок є отвори, через які можна пропустити дроти для нагрівача і фільтра. ) Конвективні потоки води поширюють тепло по акваріуму, нагріта вода піднімається вгору, остигає і знову опускається.
Найголовніше, щоб вода могла вільно переміщатися навколо нагрівача, інакше циркуляція порушиться і в акваріумі виникнуть гарячі зони.
В акваріумі великого об'єму найрозумніше використовувати два нагрівача, розташованих далеко один від одного, щоб забезпечити рівномірний розподіл теплої води.
Помістіть термометр на протилежній стінці від нагрівача, щоб він показував мінімальну температуру в акваріумі. ( Якщо ваш обігрівач не оснащений вбудованим термостатом, помістіть термостат рядом).  Рідкокристалічний термометр поміщається із зовнішнього боку скла, але не торкайтеся до нього руками, щоб не збити покази . Тримайте його в стороні від прямих сонячних променів, оскільки вони теж можуть впливати на покази. Спиртовий термометр не створює таких проблем, так як він кріпиться з внутрішнього боку скла, але його можуть поцупити великі активні риби. Підключіть повітропровід насоса до повітре-під'ємної трубки підгрунтового фільтра. Якщо ви використовуєте внутрішній електрофільтр, розташуйте його ближче до поверхні і далі від субстрату, щоб вода могла вільно циркулювати.