Акваріумні рибки

Вся риба проходить двотижневий карантин тобто перевіряється на наявність хворіб та в разі потреби проліковується.

Свіжі надходження риби на нашій сторінці у Facebook: Зоомагазин "Немо" Акваріуми+
Карпові

Карпові

Харацинові

Харацинові

Лабіринтові

Лабіринтові

Сомоподібні

Сомоподібні

Цихліди

Цихліди

Живородячі

Живородячі

Райдужні

Райдужні

В'юнові

В'юнові

Золоті рибки

Золоті рибки

Ставкові риби

Ставкові риби

Інші американські види

Інші американські види

Інші африканські види

Інші африканські види

Безхребетні

Безхребетні

Рептилії

РептиліїЛюди купують акваріуми із різних причин. Хтось бажає прикрасити інтер’єр, комусь подобається спостерігати за підводними мешканцями, а хтось просто бажає про них піклуватися. Але потрібна не тільки посудина, вода та спеціальні пристрої, але й рибки для акваріума, а також корм, щоби їх годувати. Усе це ви знайдете на нашому сайті і безпосередньо в магазині. 

Ми пропонуємо різноманітні види рибок, тому деколи буває складно вибрати якісь із них. Ви можете звернутися до нас за телефоном, електронною поштою або безпосередньо відвідати магазин. Але ще простіше отримати потрібну вам інформацію просто зараз, на сайті. Тут розміщено каталог акваріумних рибок, де є не тільки їх фото, а й детальні описи, характер і розміри. Замовити рибок можна одразу із каталогу, натиснувши потрібну кнопку. 

Вам доступні такі види, як Карпові, Цихліди, Ставкові, Золоті, В’юнові, Райдужні та інші. Також в асортименті магазину є інші морські мешканці, що можуть жити всередині акваріума. 

При бажанні клієнта виконується декор акваріума, створюється унікальний дизайн. Справді – якщо рибки прикрашають інтер’єр вашого дому, то чому би не прикрасити їх власний інтер’єр. При цьому враховуються усі важливі нюанси. 

Щоби у рибок було постійне харчування, ви можете купити у нас корм і препарати, а щоби умови були для них комфортними – придбати спеціальне акваріумне обладнання. Важливо не тільки купити акваріумні рибки, але й створити для них безпечне середовище, а також регулярно підгодовувати їх правильним кормом у потрібній кількості. 

Ми розуміємо, що не всі багато знають про риб, особливо ті, хто купує їх вперше. Тому ми готові надати вам всю потрібну інформацію для вибору. Також багато цікавого ви можете прочитати у нас на сайті, на сторінках каталогу. Яскраві фото та описи допоможуть вам правильно підібрати рибок для акваріуму. Тим більше, на сайті вони розділені на кілька категорій, щоби вибирати було ще зручніше. 

Яскраві та оригінальні, екзотичні та пістряві акваріумні рибки Львова уже чекають на вас. Потрібно просто вибрати види, які вас цікавлять, та замовити їх. Якщо у вас немає акваріума та спеціального обладнання, їх також варто придати. Тоді маленькі підводні мешканці будуть щоразу радувати вас. Тим більше, це цікаво усім – чоловікам і жінкам, дітям і дорослим. Якщо і ви належите до тих, кому цікаві рибки – ласкаво просимо до нашого магазину, ми раді приймати усі ваші замовлення!