АКСЕСУАРИ -> Обладнання -> Нагрівачі -> Tetra

Tetratec HT 25W

Tetratec HT 25W

Tetratec HT 50W

Tetratec HT 50W

Tetratec HT 75W

Tetratec HT 75W

Tetratec HT 100W

Tetratec HT 100W

Tetratec HT 150W

Tetratec HT 150W

Tetratec HT 200W

Tetratec HT 200W

Tetratec HT 300W

Tetratec HT 300W 

Компанія Tetra - піонер акваріумістики.

Будучи розробником першого в світі готового корму для рибок у вигляді пластівців - TetraMin - компанія Tetra протягом десятиліть підтверджує свій статус новатора за допомогою продуманих інноваційних продуктів, які роблять акваріумістику простіше, безпечніше і цікавіше! Для того, щоб рибкам було добре, і акваріумісти могли насолоджуватися захоплюючим підводним світом, ми володіємо:
 

  •     - Найбільшим в галузі відділом досліджень і розробок
  •     - Сотнями власних акваріумів у відділі контролю якості
  •     - Більше 300 активними, а також патентами,які реєструються
  •     - Більше 60-річну історю успішних інновацій та розробки продуктів


Tetra - лідер в області акваріумістики. Більшість сучасних продуктів для акваріумістики ми розробили і вивели на ринок в нашій штаб-квартирі в місті Мелле. Це наша гордість і традиція, яка бере свій початок в історії нашої компанії.
Від кормів для рибок до лідера ринку: історія компанії

Tetra FutterproduktionВ кінці 1940-х років молодий натураліст доктор природничих наук Ульріх бенші займався розведенням і імпортом акваріумних рослин і тропічних декоративних рибок. У той час акваріумістика була екзотичним хобі, оскільки придбання живого корму для рибок часто представляло собою дуже складну задачу.
Будучи вченим-біологом, Бенш знав компоненти корму, які важливі для здоров'я рибок. Ще в 1952 році йому вдалося розробити перший основний корм для рибок у вигляді пасти - BioMin. Він запатентував його, випустив на ринок, і завдяки цьому до Бенша відразу ж прийшов успіх.
Як логічне продовження через три роки Бенш представив перший корм для декоративних рибок у вигляді готових пластівців: TetraMin. Назва корму складається з грецького слова «Tetra», в перекладі чотири, за кількістю в той час видів пластівців (в даний час сім різних видів пластівців), і «Min», що вказує на вміст до складу вітамінів. Завдяки корму для рибок TetraMin в характерній жовтій баночці з коричневою кришечкою Бенш закрив існуючу ринкову нішу і уможливив розвиток акваріумістики як хобі, доступного кожному.
Одночасно з цим Бенш заснував компанію, яка швидко стала міжнародним лідером з філіями по всьому світу. Він вирішив взяти назву успішного продукту в якості назви компанії.
Широкий асортимент для акваріумістики і садових ставків.

З тих пір Tetra виросла в компанію, яка пропонує повний асортимент в акваріумстиці, пропонуючи крім того широкий асортимент продуктів для рептилій і садових ставків:

 

  •     - Основні корми, додаткові і спеціальні корми для прісноводних і морських риб, рептилій і ракоподібних
  •     - Засоби для водопідготовки, догляду за водою, а також засоби проти водоростей
  •     - Продукти для догляду за водними рослинами
  •     - Акваріуми, нагрівачі, фільтри, помпи, освітлення і акватераріум
  •     - Лікарські засоби для декоративних риб
  •     - Власники садового ставка також знайдуть широкий вибір кормів для ставкових риб, а також засоби по догляду за ним.