АКСЕСУАРИ -> Обладнання -> Нагрівачі -> Atman -> Atman Electronic Heater 25W

Atman Electronic Heater 25W

Atman Electronic Heater 25W

 

Atman Electronic Heater AT-25W - високоточний, водонепроникний нагрівач з подвійною ізоляцією для обігріву акваріумів до 40 літрів. Працює в діапазоні від 18 до 34 ° С.
Температура встановлювана на обігрівачі, підтримується на постійному рівні з точністю до 1 ° С. Довговічний, надійний в роботі нагрівач і легкий в установленні. Дозволяє контролювати бажану температуру у вашому акваріумі. Можна використовувати в прісноводних та морських акваріумах.
Сигнальний індикатор починає горіти, коли температура води в акваріумі падає нижче заданого значення і затухає після того, як температура акваріумної води досягне необхідного значення. Завдяки зручній шкалі регулювання температури, забезпечується зручність в установці температури.  Встановлюється на бічну стінку акваріума за допомогою двох потужних присосок, які йдуть в комплекті.
Нагрівник слід встановлювати у тому місці, де забезпечена постійна і рівномірна циркуляція акваріумної води. У такому місці буде забезпечено рівномірне нагрівання води по всьому акваріумі!