АКСЕСУАРИ -> Обладнання

Фільтра

Фільтра

Нагрівачі

Нагрівачі

Компресори

Компресори

Освітлення

Освітлення

Аксесуари

Аксесуари

Ставок

СтавокФільтр для акваріума

 

Здійснювати біологічну, хімічну та механічну очистку води покликані фільтри для акваріума. Найчастіше пристрої очищують воду механічним способом. У такий спосіб фільтри видаляють з рідини частинки мулу. Для того, щоб аміак у воді перетворювався у нітрати варто купити фільтр для акваріума біологічний. Важливо, також, змінювати у рідині такі параметри як кислотність, жорсткість та розчинені речовини. З цією метою слід придбати хімічний фільтр для акваріума Львів представляє великий вибір таких пристроїв. Такий пристрій як фільтр для акваріума поділяється за такою класифікацією: зовнішній, внутрішній, каністровий та донний фільтри.

 

Компресор для акваріума

 

Надходження повітря у воду та аерація в акваріумі відбувається завдяки такому пристрою як компресор для акваріума. У процесі аерації повітря від компресора потрапляє на розпилювач. Купити компресор для акваріума означає отримати у своє розпорядження пристрій, який крім аерації допомагатиме працювати ейрліфтним фільтрам і деяким невеликим скиммерам. Основний параметр, за яким розрізняють компресори для акваріума – це потужність. Можна вибрати будь-який потрібний компресор для акваріума Львів місто, де такі пристрої поширені в середовищі мешканців. 

 

Нагрівник для акваріума

 

Важливою складовою, яка забезпечує життєдіяльність живих організмів в акваріумі є нагрівник для води. Нагрівники для акваріума поділяються на внутрішні, зовнішні та грунтові. Важливим нюансом, який пов'язаний із цим прибором – це те, що чим вища температура води, тим вищими є вимоги до аерації. Тому, краще купити нагрівник для акваріума з терморегулятором. Такий пристрій не вимагатиме до себе особливої уваги і дозволить уникнути перегрівання води. Добре підібраний і коректно вмонтований нагрівник для акваріума забезпечить довге і комфортне життя акваріумних улюбленців.

Наявність уточняйте по телефону.