АКСЕСУАРИ -> Обладнання

Фільтра

Фільтра

Нагрівачі

Нагрівачі

Компресори

Компресори

Освітлення

Освітлення

Аксесуари

АксесуариФільтр для акваріума

 

Здійснювати біологічну, хімічну та механічну очистку води покликані фільтри для акваріума. Найчастіше пристрої очищують воду механічним способом. У такий спосіб фільтри видаляють з рідини частинки мулу. Для того, щоб аміак у воді перетворювався у нітрати варто купити фільтр для акваріума біологічний. Важливо, також, змінювати у рідині такі параметри як кислотність, жорсткість та розчинені речовини. З цією метою слід придбати хімічний фільтр для акваріума Львів представляє великий вибір таких пристроїв. Такий пристрій як фільтр для акваріума поділяється за такою класифікацією: зовнішній, внутрішній, каністровий та донний фільтри.

 

Компресор для акваріума

 

Надходження повітря у воду та аерація в акваріумі відбувається завдяки такому пристрою як компресор для акваріума. У процесі аерації повітря від компресора потрапляє на розпилювач. Купити компресор для акваріума означає отримати у своє розпорядження пристрій, який крім аерації допомагатиме працювати ейрліфтним фільтрам і деяким невеликим скиммерам. Основний параметр, за яким розрізняють компресори для акваріума – це потужність. Можна вибрати будь-який потрібний компресор для акваріума Львів місто, де такі пристрої поширені в середовищі мешканців. 

 

Нагрівник для акваріума

 

Важливою складовою, яка забезпечує життєдіяльність живих організмів в акваріумі є нагрівник для води. Нагрівники для акваріума поділяються на внутрішні, зовнішні та грунтові. Важливим нюансом, який пов'язаний із цим прибором – це те, що чим вища температура води, тим вищими є вимоги до аерації. Тому, краще купити нагрівник для акваріума з терморегулятором. Такий пристрій не вимагатиме до себе особливої уваги і дозволить уникнути перегрівання води. Добре підібраний і коректно вмонтований нагрівник для акваріума забезпечить довге і комфортне життя акваріумних улюбленців.

Наявність уточняйте по телефону.