АКСЕСУАРИ -> АКВАРІУМИ

ТМ "ПРИРОДА"

ТМ "ПРИРОДА"

Акваріуми "ПРИРОДА" Це український виробник, який надійно і міцно займає лідируючі позиції на ринку акваріумів України. Відмінна якість, конкурентна ціна роблять акваріуми ТМ Природа найбільш продаваними в Україні. Виробництво акваріумів ТМ Природа знаходиться в м. Харків. На всі акваріуми

ТМ "JUWEL"

ТМ "JUWEL"

Протягом більше 45 років марка JUWEL Aquarium асоціюється з високою якістю та інноваційними рішеннями у сфері виготовлення акваріумів і задає тон в дизайні і технологіях цієї галузі. З самого початку на першому плані стояла ідея системності. Це дозволило нам ще на самому початку нашої діяльності роз

ТМ "HAGEN" - Акваріуми для півників

ТМ "HAGEN" - Акваріуми для півників

  Сімейна компанія - HAGEN. Рольф Хаген заснував компанію в 1959 році. Компанія HAGEN твердо стоїть на позиціях постійного розвитку нових продуктів. Будучи компетентною і інноваційною компанією, ми постійно формуємо нові тренди на ринку товарів для домашніх тварин. Ми аналізуємо потреби ринку

Рюмки - Круглі Акваріми

Рюмки - Круглі АкварімиЩоби утримувати екзотичних рибок, потрібно купити акваріум правильних розмірів та параметрів. Тільки так можна створити для них комфортні та безпечні умови у міській квартирі, будинку чи офісному приміщенні. Якщо ви є жителем Львова чи Львівської області, та шукаєте якісні акваріуми, отже зараз ви прийшли за правильною адресою. 

Ми пропонуємо широкий вибір екзотичних рибок, аксесуари для їх утримання і спеціальне обладнання. Також в нашому магазині можна замовити корм для них. 

Варто зауважити, що акваріум є тільки ємністю для проживання рибок, але щоби створити для них нормальні умови, потрібні також додаткові аксесуари. Це фільтри, компресори, нагрівачі, елементи освітлення та засоби догляду, які також є в нашому асортименті. 

Вибираючи акваріум у Львові, ви також вибираєте дизайн, який вам подобається та пасує до інтер’єру квартири. Але не обовязково купувати вже готові рішення. Ми пропонуємо послуги зі створення індивідуального дизайну акваріумів. Ви надаєте свої ідеї щодо оформлення, а ми їх втілюємо. При цьому враховуються всі нюанси, пов’язані із безпекою та комфортом підводних мешканців.

Перед тим, як купити акваріум у Львові, варто для початку вибрати фірму-виробника. Якщо ви бажаєте підтримати українські компанії, пропонуємо обладнання від харківської ТМ «Природа». Вигідна ціна та якість роблять її лідером продажу в нашій країні. Також на їх акваріуми поширюється гарантія від виробника. До речі, «Природа» виготовляє не тільки різні види акваріумів, але й світильники та інші комплектуючі для них. 

Якщо вас цікавить обладнання, що характеризується німецькою якістю, пропонуємо торгову марку Juwel. Потрібно відмітити не лише якість виготовлення, але й кольори, форми та дизайн. Існує кілька видів таких акваріумів, що належать до різних цінових категорій. Також у нас можна придбати обладнання від AquaEL, прямокутний або круглий акваріум потрібних вам розмірів. 

Щоби вам простіше було вибрати цінову категорію, на кожен акваріум ціна вказана на його сторінці. Також ви знайдете там описи та характеристики, іншу інформацію для вибору. Фотографії товарів також представлені на сторінках нашого каталогу. 

Форма та розміри повинні підходити до вашого інтер’єру, а також для рибок, яких ви будете там утримувати. Тому перед покупкою варто проконсультуватися із нашими представниками, це можна зробити безпосередньо в нашому магазину у Львові.