ПРЕПАРАТИ -> Альгіциди -> TETRA - Альгіциди

Tetra Algu Min Plus 100мл

Tetra Algu Min Plus 100мл

Tetra Algizit (ціна за 1 табл)

Tetra Algizit (ціна за 1 табл)

Tetra AlgoStop depot (ціна за 1 табл)

Tetra AlgoStop depot (ціна за 1 табл) 

Компанія Tetra - піонер акваріумістики.

Будучи розробником першого в світі готового корму для рибок у вигляді пластівців - TetraMin - компанія Tetra протягом десятиліть підтверджує свій статус новатора за допомогою продуманих інноваційних продуктів, які роблять акваріумістику простіше, безпечніше і цікавіше! Для того, щоб рибкам було добре, і акваріумісти могли насолоджуватися захоплюючим підводним світом, ми володіємо:
 

  •     - Найбільшим в галузі відділом досліджень і розробок
  •     - Сотнями власних акваріумів у відділі контролю якості
  •     - Більше 300 активними, а також патентами,які реєструються
  •     - Більше 60-річну історю успішних інновацій та розробки продуктів


Tetra - лідер в області акваріумістики. Більшість сучасних продуктів для акваріумістики ми розробили і вивели на ринок в нашій штаб-квартирі в місті Мелле. Це наша гордість і традиція, яка бере свій початок в історії нашої компанії.
Від кормів для рибок до лідера ринку: історія компанії

Tetra FutterproduktionВ кінці 1940-х років молодий натураліст доктор природничих наук Ульріх бенші займався розведенням і імпортом акваріумних рослин і тропічних декоративних рибок. У той час акваріумістика була екзотичним хобі, оскільки придбання живого корму для рибок часто представляло собою дуже складну задачу.
Будучи вченим-біологом, Бенш знав компоненти корму, які важливі для здоров'я рибок. Ще в 1952 році йому вдалося розробити перший основний корм для рибок у вигляді пасти - BioMin. Він запатентував його, випустив на ринок, і завдяки цьому до Бенша відразу ж прийшов успіх.
Як логічне продовження через три роки Бенш представив перший корм для декоративних рибок у вигляді готових пластівців: TetraMin. Назва корму складається з грецького слова «Tetra», в перекладі чотири, за кількістю в той час видів пластівців (в даний час сім різних видів пластівців), і «Min», що вказує на вміст до складу вітамінів. Завдяки корму для рибок TetraMin в характерній жовтій баночці з коричневою кришечкою Бенш закрив існуючу ринкову нішу і уможливив розвиток акваріумістики як хобі, доступного кожному.
Одночасно з цим Бенш заснував компанію, яка швидко стала міжнародним лідером з філіями по всьому світу. Він вирішив взяти назву успішного продукту в якості назви компанії.
Широкий асортимент для акваріумістики і садових ставків.

З тих пір Tetra виросла в компанію, яка пропонує повний асортимент в акваріумстиці, пропонуючи крім того широкий асортимент продуктів для рептилій і садових ставків:

 

  •     - Основні корми, додаткові і спеціальні корми для прісноводних і морських риб, рептилій і ракоподібних
  •     - Засоби для водопідготовки, догляду за водою, а також засоби проти водоростей
  •     - Продукти для догляду за водними рослинами
  •     - Акваріуми, нагрівачі, фільтри, помпи, освітлення і акватераріум
  •     - Лікарські засоби для декоративних риб
  •     - Власники садового ставка також знайдуть широкий вибір кормів для ставкових риб, а також засоби по догляду за ним.