АКСЕСУАРИ -> Обладнання -> Компресори -> ТМ "HAGEN"

Hagen Marina Air Pump 50

Hagen Marina Air Pump 50

Hagen Marina Air Pump 75

Hagen Marina Air Pump 75

Hagen Marina Air Pump 100

Hagen Marina Air Pump 100

Hagen Marina Air Pump 200

Hagen Marina Air Pump 200

Hagen Marina Air Pump 300

Hagen Marina Air Pump 300 

Сімейна компанія - HAGEN. Рольф Хаген заснував компанію в 1959 році. Компанія HAGEN твердо стоїть на позиціях постійного розвитку нових продуктів. Будучи компетентною і інноваційною компанією, ми постійно формуємо нові тренди на ринку товарів для домашніх тварин. Ми аналізуємо потреби ринку і створюємо нові лінії продукції, що відповідають їм. Спеціалізовані підрозділи нашої компанії, розташовані по всьому світу, створюють і тестують нові продукти, а також вдосконалюють те, що вже стало класикою. Наші дослідницькі центри та лабораторії повсюдно застосовують останні досягнення світової науки у створенні нових продуктів. Компанія HAGEN має більше 100 ексклюзивних патентів по  всьому світу.
Компанія
HAGEN працює у всіх сегментах ринку товарів для домашніх тварин. Широкий спектр успішних брендів включає в себе більше 5 000 найменувань. Від акваріумів до кормів.

У виробництві продукції ми приділяємо підвищену увагу вибору сировини і остаточній якості наших товарів. Постійний контроль на всіх етапах виробництва забезпечує виняткову якість продукції. Ми прагнемо працювати дуже ефективно, щоб забезпечити потреби споживачів у високоякісних товарах за доступними цінами.
Наукові дослідження, вдосконалення продукції та ефективне виробництво дозволяють нам забезпечувати наших партнерів інноваційною продукцією ексклюзивно від HAGEN
.